Дитяче взуття

Кросівки, Сірий, BAAS Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Кросівки, Сірий, ZDLONG Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Кросівки, Темно-синій, BAAS Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Сандалі, (Babudog), Синій, ZDLONG Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Кросівки, Рожевий, KIMBOO Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Кросівки, Рожевий, ZDLONG Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Кросівки, Рожевий, RUNMAX Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Сандалі, Рожевий, KIMBOO Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Сандалі, (Babudog), Рожевий, ZDLONG Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Сандалі, Синій, Clibee Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Сандалі, спорт., Рожевий, BESSKY Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Сандалі, Бузковий, Clibee Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Сандалі, Рожевий, Clibee Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Кросівки, Синій, ZDLONG Польща, 22VL
-20 %
-20 %
Показано з 1 по 18 із 243 (всього 14 сторінок)

Дитяче взуття – часто головний біль для батьків, адже її треба регулярно купувати через швидке зростання дитини, чи через активні ігри на вулиці, що ведуть до досить швидкої втрати початкового зовнішнього вигляду взуття. Одночасно воно повинно бути комфортним і зручним дитині, формувати правильний звід стопи, бути за розміром, так як інакше їй неприємно ходити і буде швидко накопичуватися втома. Не варто при виборі взуття для дітей забувати і про зовнішній вигляд, адже воно повинно подобатися дитині, бути практичним під час зняття або надягання, що особливо актуально в дитячому саду.

Великий каталог дитячого взуття від магазину Лукасик

Серед витрат батьків витрати на дитячий одяг і взуття складають значну частину. Причина в необхідності часто оновлювати гардероб і одночасно якісне, стильне взуття для дитини не може коштувати дуже дешево. Одночасно можна в Україні підібрати симпатичні моделі на розумних умовах. Прикладом стане наш магазин взуття для дітей Лукасик. Ми спеціалізуємося на продажу дитячого одягу та взуття, пропонуючи клієнтам:

  • великий вибір дитячого взуття;
  • доступну ціну на весь асортимент;
  • привабливі і дійсно стильні моделі;
  • тільки якісне взуття.

Інтернет-магазин дитячого взуття має спеціальні угоди про співпрацю з брендовими виробниками, пропонуючи клієнтам тільки оригінальні якісні моделі і доступну ціну. Останні легко стануть ще привабливіше за рахунок регулярних знижок, узгоджених з виробником, що дасть солідну економію для сімейного бюджету.

Яку купити взуття дитині?

Сьогодні інтернет-магазин Лукасик пропонує покупцям наступні бренди взуття для дітей:

Взуття Mayoral – виробник з Іспанії, що випускає одяг і взуття для дітей у віці до 16 років і представлений в 100+ країнах світу;
Взуття Dr.Mymi – французький виробник ортопедичної дитячого взуття, яка сприяє нормальному розвитку зводу стопи, оптимальному розподілу навантаження по всьому скелету, що актуально для дитини;
Взуття Disney – польська компанія, що займається виробництвом взуття і одягу для дітей з родзинкою, яка представляє нанесення зображення героїв мультфільмів.
Взуття Tuc Tuc – великий виробник дитячого взуття та одягу з Іспанії, який був заснований в 1994 році і сьогодні пропонує власну продукцію на ринках 47 країн світу.
Тут представлено лише декілька брендів, а всього сьогодні Лукасик співпрацює з десятками виробників з Іспанії, Португалії, Великобританії, Польщі та інших країн. З цієї причини завжди широкий каталог дитячого взуття дозволить підібрати підходящу модель як за зовнішнім виглядом, так і за ціною.

Вибрати відповідну модель і розмір можна самостійно на сайті, а купити дитяче взуття, при необхідності, допоможуть співробітники служби підтримки інтернет-магазину Лукасик. Все інше візьмуть на себе кур'єри, які за допомогою транспортної компанії відправлять вам покупку в будь-яку точку України.