Дитячі іграшки

ІГРАШКА Фігурка, Вінілова Funko POP! "Rick and Morty"   Бет з пляшкою вина, FUNKO США
-50 %
-50 %
ІГРАШКА Фігурка, Вінілова Funko Rock Candy "Game of Thrones"   Серсея Ланістер, FUNKO США
-50 %
-50 %
Показано з 1 по 18 із 35 (всього 2 сторінок)

Іграшка для дитини є першим другом. Як правило ваш малюк виходячи з дому, не забуває взяти з собою іграшку. Вона вселяє йому впевненість, створює відчуття дружньої підтримки. Зараз купити дитячі іграшки легко - вітрини магазинів рясніють розмаїттям. Однак, вибір підходящої розваги для дитини - відповідальне завдання.

Як вибрати іграшку для дитини

Фактори, які необхідно враховувати, вибираючи іграшку малюкові:

Вік - це найважливіший «бар'єр» в градації дитячих іграшок. Актуальність тієї чи іншої іграшки безпосередньо залежить від віку дитини.
Стать - дівчатка і хлопчики з раннього дитинства можуть мати різні уподобання. Однак зовсім не варто слідувати стереотипам, що дівчатка - це тільки ляльки, а хлопчики - машинки, адже індивідуальні бажання дитини важливіше його статевої ідентичності.
Темперамент - дитина не любить сидіти на одному місці або йому подобається бути на самоті і щось майструвати. Характер малюка підкаже батькам, близьким людям, які іграшки будуть для нього відповідними.
Купуючи іграшки для дітей, важливо пам'ятати, що їх надлишок може чинити негативний вплив. Краще мати кілька якісних, придатних за віком та іншими параметрами іграшок, ніж безліч непотрібних виробів.

Іграшки для дітей в магазині Лукасик

Магазин дитячих іграшок Лукасик співпрацює із зарубіжними і вітчизняними виробниками. В асортименті магазини представлені світові бренди:

США, FUNKO - відома американський виробник вінілових іграшок - героїв відомих мультфільмів, серіалів, коміксів і інше.
КНР, ORANGE - китайський бренд м'яких іграшок.
Іспанія, Disney - іспанські набори з дочірньою всесвітньо відомої фабрики Disney.
Молода українська компанія Brinja поставляє Лукасику свої оригінальні набори зростаючих олівців.

Всі представлені товари на сайті відповідають високій якості, ми перевіряємо вироби на брак і дефекти. У Лукасика гнучка система акцій та знижок, яка дозволяє придбати дитячі іграшки за вигідною ціною.

Які дитячі іграшки представлені в магазині Лукасик

В інтернет-магазині іграшок Лукасик можна придбати для дітей:

М'які іграшки - собачки, ведмедики, мишки та інші м'які вироби в барвистою одязі хочуть радувати малюків своєю присутністю.
Ляльки - для дівчинки можна вибрати рудоволосу подругу Карину, а милий пупс, допоможе дитині зможе себе справжньою мамою.
Машини - для більшості хлопчаків необхідно в будинку мати свій хороший автопарк.
Іграшки фігурки - мультяшні герої, казкові та ігрові персонажі допоможуть перенестися дитині в улюблений мультфільм, гру.
Крім того, в каталозі дитячих іграшок можна знайти дивовижні набори зростаючих олівців, з яких можна виростити різноманітні рослини, шкатулки для творчості та багато іншого.

Купити іграшки для дітей в інтернет-магазині Лукасик можна оформивши замовлення через сайт або зателефонувавши по телефону (067) 573 76 47. Доставка здійснюється новой почтой в усі регіони України. При бажанні ви можете відвідати наші магазини, які знаходиться в містах Кременчук, Полтава та Київ.